Koncept iPhonu 6 Pro s bezdrôtovým nabíjaním!

0

Koncept, ktorý vypracoval dizajnér menom Vishal Bhanushali, nie je jedným z tých obyčajných, ktorých po internete kolujú stovky! Nájdeme v ňom totiž zaujímavý kryt či bezdrôtové nabíjanie!

Bezdrôtové nabíjanie

Bezdrôtové nabíjanie spoločnosť Apple doposiaľ nepodporuje. Prednedávnom však svet obletela správa, že hodinky iWatch ponúknu práve tento druh dobíjania batérií. V tomto koncepte môžme vidieť špeciálnu kovovú nabíjačku s logom Apple, na ktorú jednoducho iPhone položíme a automaticky sa nám začne nabíjať.

iphone-6-pro-concept-2-490x365

V strede, bezdrôtová nabíjačka! – svetapple.sk

Nové miesto pre „Power Button“

V koncepte tiež nájdeme nové umiestnenie pre tlačidlo „Power Button“ na pravej strane zariadenia. Má ísť o ergonomickejšie riešenie, kedže autor počítal s tým, že nový iPhone bude mať väčší displej a tým pádom aj samotné telo. A tak je táto zmena vysoko pravdepodobná aj v prípade pripravovaného iPhonu!

Zaujímavý kryt „iView cover“

Tento kryt sa na koncepte pripevní pomocou magnetu podobne ako v prípade Smart Coveru. Mal by nám však vedieť zobraziť informácie (čas, stav dobitia batérií či správy), na svojom tele. Ide o veľmi zaujímavú vec, no bohužiaľ vieme s istotou povedať, že sa jej v pripravovanom iPhone určite nedočkáme!

iphone-6-pro-3-490x269

Špeciálny kryt autor nazval iView – svetapple.sk

zdroj: www.concept-phones.com

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk