Ľudia prijali iPhone 6S neuveriteľne pozitívne!

0

Apple každý rok predstaví úplne nový iPhone a milióny fanúšikov po celom svete sa na toto zariadenie neuveriteľne tešia. Aj keby Apple predstavilo iPhone s rozdielom vo farbe oproti jeho predošlej generácii, ľudia by ho jednoducho milovali. Analytici nepredpokladali, že iPhone 6S bude mať taký úspech ako jeho predošlý model iPhone 6. Ako však tvrdí samotné Apple, mýlili sa!

Vyjadrenie

Aj keď oficiálne čísla stále ešte nepoznáme už dnes vieme, že predobjednávky nových iPhonov sa pohybujú v neuveriteľne vysokých číslach a ľudia si toto zariadenie jednoducho zamilovali. Vieme to predovšetkým vďaka Phillovi Shillerovi, (Apple senior viceprezident pre celosvetový marketing), ktorý sa na tému novinky vyjadril asi takto „Ľudia prijali náš nový iPhone neuveriteľne pozitívne.“ Práve preto sa môžeme domnievať, že Apple sa z vysokých predobjednávok teší a už sa nevedia dočkať toho, ako nám prezradia presnejšie čísla. My to samozrejme budeme neustále sledovať a o každej novinke včas informovať.

Snímka obrazovky 2015-09-09 o 21.23.40

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk