Máš iPhone 7 Plus? Máš najvýkonnejší smartfón na svete!

0

iPhone je zariadenie, ktoré je na trhu presne 9 rokov a za toto obdobie si našlo veľa priaznivcov ale aj odporcov, ktorí často krát kritizujú predovšetkým to, že za ohromné peniaze nedostanú tak výkonný hardvér ako pri konkurenčnom Samsungu. Je to ale naozaj to, čo iPhone potrebuje? Presvedčíme ťa, že nie. iPhone 7 Plus je najvýkonnejší smartfón na svete a jeho menší brat, iPhone 7 sa v rebríčeku nachádza hneď pod ním!

Rebríček

Procesor Apple A10 Fusion so 4- jadrami a 3GB pamäte RAM očividne dokázali naplniť cieľ na tento rok. Veď nie je to tak dávno, čo pri porovnaní najnovšieho Smausngu Galaxy S7 a iPhonu 6S jasne vyhral produkt od Apple. Akonáhle vyšiel ešte výkonnejší iPhone 7 a iPhone 7 Plus, ktoré ponúkli vyšší výkon, bolo celkom logické, že budú bojovať tak maximálne proti svojej minuloročnej konkurencií. Pozri si rebríček 10 najvýkonnejších smatfónov na svete.

Na jeho čele samozrejme nájdeš najnovší iPhone, vo verzií Plus teda model s 5,5″ FullHD Retina displejom, 3GB RAM a duálnym fotoaparátom na zadnej strane. O priečku nižšie potom nájdeme iPhone 7, ktorý ponúka v podstate rovnaký HW s výnimkou displeja, ktorý má len HD rozlíšenie a rovnako tak o 1GB menšou pamäťou RAM. Telefóny sú to fantastické, vieme to z vlastnej skúsenosti, v redakcií ich už máme niekoľko a nevieme si ich vynachváliť. Čo na ne hovoríš ty?

06131624-content

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk