Messenger podporuje funkciu rýchlej odpovede

0
Messenger-rychle-odpovede---titulná-fotografia---SvetApple

Aplikácia Messenger od Facebooku má veľmi časté aktualizácie, pretože jej vývojári sa ju snažia neustále zlepšovať. Nedávna aktualizácia priniesla veľkú zmenu, ktorá uľahčí odpovedanie na prijaté správy.

S príchodom iOS 8 sme sa dočkali novinky v Správach, ktorá umožňovala odpovedanie správy bez nutného opustenia aplikácie. Messenger túto funkciu hneď dostupnú nemal, ponúkal len možnosť odoslania lajku a pozastavenia konverzácie. Všetko je už inak a odteraz môžeš na prijaté správy v Messengeri odpovedať rovnako ako na SMS správy, bez prepínania aplikácií. Novinka funguje aj vtedy, ak na správu chceš odpovedať zo zamknutej plochy alebo z centra upozornení. Jednoducho posuň správu smerom doľava a klikni na Odpovedať. Pre odpovedanie zo zamknutej plochy a z centra upozornení však musíš mať zapnuté hlásenia pre Messenger.

IMG_0174 IMG_0173

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.