Miroslav Majdák a jeho iPhone 7!

0
miroslav-majdák-iphone7---titulná-fotografia---SvetApple

Na svete je veľa fantastických dizajnérov, ktorí tvoria tie najkrajšie produkty na svete. Tí pracujú napríklad v spoločnosti Apple a majú za sebou ohromné množstvo skúseností, aby vytvorili ten najkrajší produkt na svete. Nájdu sa ale aj takí, ktorí si potrebujú sem tam urobiť nejaký ten projekt do portfólia a tým je pravdepodobne aj Miroslav Majdák, človek, ktorý podľa nás tak trošku predpovedal budúcnosť.

Miroslav Majdák a jeho iPhone 7!

Vytvoriť niečo, čo by mohla neskôr predstaviť jedna z najväčších spoločností sveta (Apple) je v dnešnej dobe absolútne bežné. Dennodenne sa k nám dostávajú rôzne koncepty, ktoré ukazujú to, akoby mohol vyzerať nový iPhone a teraz, keď sa na internete objavili obrázky iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus majú takýto ľudia omnoho ľahšiu robotu. Dnes ti ale ukážeme koncept jedného slováka, ktorý ho vytvoril ešte v čase, kedy sme o iPhone 7 skoro nič nevedeli a vyzerá takmer rovnako, ako na únikoch.

Miro urobil svoj koncept ešte v januári. To bolo obdobie, kedy sme všetci očakávali príchod nového modelu, avšak akoby Apple chcelo, aby sme úniky videli až v marci a to tesne pred Keynote. Viac o tejto problematike sa dočítaš v našom staršom článku, teraz späť ku konceptu. Ako sme už vyššie spomenuli, celý koncept vznikol v januári.

iPhone 7 - svetapple.sk

Môžeš si na ňom všimnúť napríklad pásiky, ktoré sú takmer zhodné s tými na únikoch, absenciu 3,5mm audio jacku a tiež zaujímavý displej, ktorý nemá Touch ID ani Home Button ale „systémové ovládanie“. Celý koncept navyše vyzerá veľmi dobre a oproti únikom sa líši len drobnými rozdielmi. V zásade je to ale to, čo sme už videli na fotkách. Nezabúdajme ale, že koncept nepochádza z posledných dní.

Miro tiež urobil svojmu konceptu vynikajúci web, pri ktorom máš pocit, akoby si prechádzal originálne stránky spoločnosti Apple. Presne preto nechceme o koncepte písať toľko, radšej si to pozri sám, ide o skvelú robotu. My len pripomíname, že ide o ďalšie šikovného slováka, pri ktorom je vidno, že 3D programy pozná ako svoje topánky. Na Slovensku máme aj iných šikovných ľudí, napríklad taký Miloš Belanec z DeepMind, s ktorým sme už spolupracovali na našom spoločnom koncepte. Všetkým chalanom teda držíme palce a dúfame, že svoje ambície v budúcnosti plne zužitkujú.

iPhone 7 - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk