Morgan Freeman namaľovaný pomocou iPadu Air!

0

To, že umenie nemá konca kraja si zrejme uvedomil aj Kyle Lambert, ktorý namaľoval skvelý portrét amerického herca Morgana Freemana len za pomoci svojich prstov a jedného iPadu Air!

Len za pomoci prstov a iPadu Air!

Tomuto talentovanému umelcovi stačil jeden iPad Air, aplikácia Procreate a samozrejme jeho šikovné prsty na to, aby vytvoril takmer dokonalý portrét Morgena Freemana. Toto dielo by nebolo ničím výnimočným keby si ho ľudia na prvý pohľad nemýlili s originálnou fotkou. Autor v ňom totižto dokázal vystihnúť neuveriteľné detaily. A to údajne nepoužil nijakú pomôckou ako bluetooth pero a podobne. Pri práci použil až 285,000 ťahov a celé mu to trvalo vyše 200 hodín. Pozrite si toto zrýchlené video, ktoré celú prácu zachytáva!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk