Možno poznáme rozlíšenie iPad Pro!

0
iPad Pro - svetapple.sk

Spoločnosť Apple sa v priebehu tohto roka chystá predstaviť svoj najväčší tablet v histórii. Pôjde o 12,9″ iPad Pro, ktorý ponúkne naozaj obrovské možnosti v ovládaní, keďže okrem naozaj veľkého displeja by mal dostať aj funkciu Force Touch či po prvýkrát aj stylus (Steve by sa asi v hrobe obracal). Už dávnejšie sme ťa informovali o tom, aké skutočné rozlíšenie tento tablet prinesie. Dnes túto informáciu potvrdzujeme!

Rozlíšenie iPad Pro

Mobilná analytická firma AppSee si všimla vo svojich štatistikách úplne nový tablet, označovaný ako iPad 6.8. Tento tablet, ktorý v štatistikách doteraz nefiguroval má rozlíšenie 2732 x 2048 pixelov. Už samotný názov tabletu tak trochu hovorí o tom, o čo asi pôjde, keďže 6,8 x 2 = 12,9, čo by sedelo s uhlopriečkou pripravovaného tabletu. O tomto rozlíšení sme však už predtým počuli a tak to vyzerá, že ho veľký iPad skutočne prinesie!

O tom, aký hardware tento tablet ponúkne sa už tiež začalo šepkať. Jedni sa prikláňajú k teórii, že spoločnosť Apple doň pridá to, čo minulý rok dostal iPad Air 2 a teda Apple A8X a 2GB RAM. Tento HW je stále dostatočne výkonný a ani zďaleka nie zastaralý. Druhí potom tvrdia, že sa máme dočkať výkonnejšieho Apple A9X procesora. Naša redakcia sa prikláňa skôr k druhej teórii, pretože nám skrátka príde pravdepodobnejšia a hlavne Apple bude potrebovať zaujať predovšetkým výkonom.

ipad_pro_concept3

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk