MythBusters vs. Gorilla Glass 4

0

Nemusíte patriť medzi filmových či seriálových nadšencov na to, aby ste poznali legendárnu dvojicu Adama a Jamieho, ktorí vo svojom seriáli vyvracajú rôzne mýty pomocou naozaj bláznivých pokusov. Dnes sa môžme pozrieť na test nového Gorilla Glass 4, ktoré vraj len tak ľahko nerozbijete!

Výborná reklama

Denno denne nás obklopujú milióny reklám, ktoré poukazujú na nové produkty. Poznáme ich napríklad z televízie či z billboardov vedľa ciest. Snaha a kreativita sa cení a za to musíme pochváliť aj tvorcov Gorilla Glass 4, Cornimg. Práve oni sa rozhodli, že reklamu pojmu troška ináč a dohodli si spoluprácu so známou dvojicou so seriálu MythBusters. Ti nové sklo podrobili niekoľkým testom odolnosti, ktoré boli samozrejme zaznamenané v pekných spomalených záberoch! Pozrite si teda naozaj kreatívnu reklamu, na Gorilla Glass 4, ktoré už čoskoro možno bude súčasťou aj našich iPhonov!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk