Na iPhone 6 prešlo najviac používateľov z Androidu za posledné 3 roky!

0
iPhone 6 -svetapple.sk

Android je určite dobrá platforma, no vzhľadom na to, že poznáme iOS, musíme povedať, že má množstvo chýb, ktoré Apple už stihlo vyriešiť. Problém bol však v tom, že iOS je len na iPhonoch a tak by sa museli používatelia uspokojiť s menším displejom. Vzhľadom na minuloročné udalosti však už ani to nie je pravda a na iOS prešlo najviac používateľov Androidu za posledné 3 roky!

Prechod

Áno aj túto správu sme sa dozvedeli vďaka oznamovaniu finančných výsledkov. Počas konferenčného hovoru, ktorého sa zúčastnil Tim Cook a iní predstavitelia spoločnosti, padla otázka aj na to, koľko bolo predaných jednotlivých iPhonov. Ako je to už zvykom, Tim neprezradil čísla predajov jednotlivých zariadení. Povedal len toľko, že najpredávanejším modelom bol iPhone 6 ale to už všetci vieme. Každopádne sme sa vďaka tomuto telefonátu dozvedeli, že od začiatku predaja iPhonu 6/6 Plus migrovalo na tieto zariadenia najviac používateľov Androidu za posledné tri roky. Sami sme toho dôkazom, kedy jeden člen s našej redakcie vymenil Samsung Galaxy Note II za iPhone 6 a nevie si ho vynachváliť. Tim Cook tiež dodal, že jedným z hlavných modelov, ktorý sa podpísal pod rekordné predaje a samozrejme pod rekordný počet migrujúcich bol iPhone 6 Plus 64GB vo farbe Space-Gray!

iPhone 6 Plus - svetapple.sk

iPhone 6  – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk