No tak takýto iPhone 8 si vieme predstaviť!

0

Denne sa píše o tom, že iPhone 8 bude tým najrevolučnejším iPhonom, s akým sme sa mali možnosť za posledné roky stretnúť. Naposledy to bol ešte model „4“, ktorý priniesol obrovské množstvo inovácií v novom dizajne kombinujúcim hliník a sklo. Tento rok to bude model 8, alebo možno aj model „X“. Revolučný telefón s displejom na celej prednej strane a neskutočným fotoaparátom. Tento koncept ti ukáže to, čo by sme okamžite brali, keby sa to dostalo do predaja!

Premakaný koncept

Niekomu už možno lezú tieto koncepty hore krkom, a to sa mu ani nečudujeme. Veľakrát ide o odfláknutú robotu a človeka to skôr nahnevá ako poteší. My tomu plne rozumieme, ale následujúca vizualizácia je skutočne premakaná. Autor sa možno ani tak nesnažil dať do popredia samotný dizajn zariadenia, ale skôr operačný systém iOS s celkom novým ovládaním.

Zmizlo totiž Touch ID a tlačidlo Home Button a všetko bolo nahradené displejom. Telefón má navyše displej na celej prednej strane a dokonca je aj jemne zaoblený. Nevieme, či sa toto zaoblenie stretne aj s realitou, ale nechceme predbiehať.

Autor využil dva silné atribúty, ktoré budú presviedčať ľudí o tom, že by mali prejsť na nový model. Je to práve obrovský OLED panel, ktorý sa nachádza na celej prednej strane zariadenia, no a potom je úžasný fotoaparát. iPhone 8 by mal mať štandardne samozrejme minimálne to, čo má dnes iPhone 7 Plus, ale nie je vylúčené, že Apple bude chcieť opäť posúvať hranice a prispeje ešte niečim lepším.

Ďalej to už ale ani opisovať netreba. Jednoduché rendery ti ukážu prakticky všetko, čo potrebuješ vidieť. iPhone 8 X, ktorý je na následujúcich záberoch je momentálne len fikcia. Ak by sa ale dočkal sériovej podoby (alebo by bol aspoň veľmi blízko iPhonu 8) nehnevali by sme sa. Vyzerá to totiž úžasne!

iPhone 8 X koncept - svetapple.sk

iPhone 8 X koncept - svetapple.sk

iPhone 8 X koncept - svetapple.sk

iPhone 8 X koncept - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk