Nová aktualizácia iOS 10.2.1, sťahuj!

0

Nie je to tak dávno, čo sme ti priniesli informácie o poslednej beta verzií operačného systému iOS 10.2.1. Táto beta verzia nepriniesla v zásade nič nové, ale opravila niekoľko systémových a niekoľko bezpečnostných chýb, ktoré nás teoreticky mohli ohrozovať. Dnes je táto beta dostupná pre všetkých používateľov iOS zariadení, ktorí podporujú verziu 10!

iOS 10.2.1

iOS vo svojej verzií 10.2.1 prišlo len včera večer a už dnes vieme, že to zas až taká zásadná aktualizácia nie je. Okrem pár drobných chýb, ktoré opravuje a týkajú sa ako systému, tak aj bezpečnosti, neprináša vlastne nič nové, na čo by sme sa mali tešiť. Neznamená to ale, že by si si ju nemal inštalovať.

Ak ti Apple aktualizáciu nenavrhlo samo, prejdi do Nastavenia>Všeobecné>Aktualizácie softvéru alebo pripoj svoje zariadenie na počítač a sťahuj pomocou iTunes!

V prípade, že si vývojár a túto verziu už týždeň testuješ aktualizácia na iOS 10.2.1 ti nevybehne. Verzia, ktorú Apple vypustilo je totožná s tou, ktorú máš vo svojom smartfóne, a tak ju môžeš veselo používať ďalej ako by to bola officiálna verzia. To, kedy sa dočkáme iOS 10.3 spolu s „Theatre Mode“ zatiaľ nevieme. Predpokladáme ale, že nás od tejto novinky delia už len dni, maximálne pár týždňov!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ios 10.2.1

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk