Nová reklama na iPhone 5S – Dreams

0

Apple vypustil do sveta ďalšiu reklamu, ktorá je zameraná hlavne na dopredaj posledných kusov iPhonu 5S. Ešte pred predstavením „šestky“ chcú v Coupertine pozdvihnúť predaje súčasnej generácie a tak nám prestavili minútovú reklamu s názvom Dreams  (Sny).

Dreams

V novej reklame Apple ukazuje, že iPhone nie je len zariadením, určeným na telefonovanie či písanie SMS správ, ale dokážete s ním omnoho viac. Napríklad ako prekladač, či hlásateľ poplachov pre hasičské stanice. Reklama je už tradične zameraná na emócie a finálne pocity používateľa. Apple totiž nehovorí o konkrétnych parametroch, ale v reklamách sa ich snaží čo najviac využiť. To sa mu zdá sa darí a musíme povedať, že reklama je, naozaj skvelá. Navyše súčasný iPhone neponúka vôbec zlé parametre a aj keď je už na ceste jeho 6 generácia, vie stále svojich používateľov príjemne prekvapiť a ponúknuť im všetko to, čo konkurenčné smartfóny.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk