Nová reklama od Apple, iPad ako hudobný nástroj!

0
Nová reklama - svetapple.sk

Apple ponúka svoje Jablkové tablety už 5 rokov a za tento čas si stihli zariadenia získať srdcia miliónov fanúšikov po celom svete. Ponúkajú množstvo skvelých funkcií a aplikácií, ktoré nám zjednodušujú život a medzi ne patria určite aj tie z hudobného žánru, ako je napríklad Garage Band priamo od Apple. Pozrite si novú reklamu, kde je iPad propagovaný, ako hudobný nástroj!

„iPad – Make music with iPad“

Apple na svojom Youtube práve zverejnilo úplne nové video s názvom iPad – Make music with iPad, v ktorom sa snaží hudobne zameraným používateľom, predovšetkým konkurenčných zariadení, ukázať, že iPad ide skvele využiť aj na tvorbu hudby a to najmä za pomoci svojej vlastnej aplikácie Garage Band, ktorá je v App Store dostupná úplne zadarmo. Pokiaľ teda milujete reklamy, ktoré spoločnosť prezentuje alebo sa vám len páči spojenie modernej hudby s elektronikou súčasnej doby, určite neváhajte a kliknite na krátky, minútový spot! Čo hovoríte? Podľa nás sa reklama podarila!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk