Nová reklama od Apple, natoč film s iPadom!

0
iPad - natáčanie filmov - svetapple.sk

Spoločnosť Apple sa konečne po niekoľkých rokoch rozhodla, že jej iPad potrebuje vylepšený fotoaparát a kameru a tak sa iPad Air druhej generácie konečne dočkal poriadneho čipu. Vzhľadom na to, že pochádza pravdepodobne z iPhonu 5S, ide o celkom slušné náčinie na natáčanie amatérskych filmov, čo si v Apple veľmi dobre uvedomujú a tak spravili jednoduchú reklamu!

Apple – make a film with iPad

Názov reklamy hovorí za všetko a vlastne vystihuje úplne všetko čo sa v nej vyskytne. iPad Air 2 dokáže nahrávať cez svoj 8 megapixelový čip FUllHD video a tí z nás, čo ho už mali tú možnosť vyskúšať, nám určite dajú za pravdu, že oproti iPadu Air prvej generácie či iPadu mini ide o veľký posun vpred. Práve preto môže iPad pokojne slúžiť ako  amatérske náčinie na natáčanie filmov.

Nová reklama teda ukazuje, že sa dá tablet využiť veľmi zaujímavo aj v praxi, nielen na prezentačných videách spoločnosti a že kvalitnejší fotoaparát tu nie je len tak. Celá reklama má 60 sekúnd a svojim slovom ju doplnil Martin Scorsesy so svojim zahajujúcim prejavom z roku 2014 na NYU Tisch School of the Arts. Navyše nadväzuje na poslednú reklamu spred dvoch týždňov, kde bol iPad prezentovaný ako skvelý nástroj na tvorenie hudby!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk