Nová sekcia na apple.com „Shot on iPhone 6“

0
iPhone 6 -svetapple.sk

Fotoaparáty v nových iPhonoch 6 sú naozaj vynikajúce a vo všeobecnosti patria medzi najlepšie na trhu. Aj keď možno neprekvapia číslami, keďže 8Mpx nie je nič výnimočné a podobné rozlíšenie nájdeme aj v low-costových zariadeniach, ich šošovky sú však úplne iné a dokážu robiť až neuveriteľné zábery. Presvedčí vás o tom aj nová sekcia na Apple.com!

„Shot on iPhone 6“

iPhone 6 ponúka jeden z najlepších fotoaparátov, ktorý je možné v mobilných zariadeniach využívať. Apple jednoducho vie, čo je potrebné k tomu, aby boli fotky vždy ostré a vydarené. Aj keď má iPhone už prakticky od roku 2011 8Mpx čip, neznamená to, že fotografie sú menej kvalitné oproti konkurencii. Práve naopak, toto zariadenie fotí naozaj nádherne a presvedčí vás o tom všetko od slnečnej clony až po hĺbku ostrosti, ktorá mnohým vyrazí dych.

Vzhľadom na to, že Apple si uvedomuje svoje neuveriteľne dobré postavenie na trhu, ale aj dominantu fotoaparátu v iPhone 6, rozhodlo sa, že na svojich oficiálnych webových stránkach spustí úplne novú sekciu s názvom „Shot on iPhone 6“. V tejto sekcii nájdeme tie najkrajšie a najvydarenejšie zábery z celého sveta, zachytené buď na iPhone 6, alebo na iPhone 6 Plus. Ku každej fotografii je potom dostupný aj krátka popiska, miesto, meno a priezvisko autora, no a samozrejme to, akými aplikáciami bola daná fotografia vylepšovaná. Najlepšie na tom celom je však asi to, že väčšinou sa ukazuje len základná „camera“ čo ešte viac pridáva fotkám na kvalite!

iPhone 6 - svetapple.sk

iPhone 6 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk