Nové fotky predného panelu iPhonu 6!

0

O tom, že Apple má predstaviť iPhone so zaobleným displejom sme vás už informovali dávnejšie. Dokonca sme vám ukázali aj prvú sériu fotografií tohto displeja (9to5mac.com). dnes však prichádza nová séria, tentokrát zo severu nowhereelse.fr!

Nové tvary predného panelu

Údajný dôvod, prečo chce Apple predstaviť práve zariadenie s jemným skosením na okrajoch dotykového sklíčka je celkom zrejmý. Kedže tí v Coupertine chcú predstaviť zariadenie s o niečo väčším telom ako doposiaľ, z dôvodu ergonómie má byť zadná strana zaoblená ako tomu je v prípade iPadu či iPodu Touch. Dáva to teda zmysel, kedy sa nám zaoblené zariadenia bude v ruke držať lepšie ako hranaté. Druhým dôvodom je samozrejme dizajn. Má ísť totižt o plynulý prechod sklíčka do hliníkového tela zariadenia a to má vytvárať akýsi mydlový efekt, keď bude zariadenie z obidvoch strán krásne zaoblené. Podobný štýl môžme vidieť napríklad na LG Nexus 4, kde použili podobné zakrivenie na rohoch displeja.

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk