Nové iPady vstupujú do výroby

0

Podľa agentúry Bloomberg sa práve začala výroba nových iPadov. Aj napriek tomu, že momentálne všetci úpenlivo sledujú novinky ohľadne nového iPhonu, Apple už údajne vyrába nové iPady v plnom prúde!

Čo ponúknu?

Nové iPady by nemali priniesť nijakú zásadnú dizajnovú zmenu. Jedine ak by chcela Jablková spoločnosť zlúčiť všetky iOS produkty do jednej dizajnovej rodiny, mohli by byť ostrejšie hrany po bokoch zariadenia viacej zaoblené podobne ako tomu má byť pri iPhone 6. Ďalšou samozrejmosťou by mal byť nový procesor Apple A8. Okrem toho by sme v nových iPadoch mali nájsť aj o niečo kvalitnejšie fotoaparáty na zadnej strane. Svoje miesto v nich zaujme aj senzor odtlačkov prstov Touch ID, ktorý pravdepodobne prejde vylepšovacou kúrou a ponúkne vyššiu kvalitu a samozrejme odstráni problémy, ktoré sa mohli používateľom vyskytovať pri jeho používaní.

iPad-Mini3-02

Nové iOS produkty by mohli spolu spadať do jednej dizajnovej rodiny – svetapple.sk

Kedy?

Nové iPady by mohli svetlo sveta uzrieť už v novembri tohto roku. Do predaja sa teda stihnú dostať ešte pred Vianocami, kedy po nich býva najväčší dopyt.

iPad-Mini3-06

Nové iPady by mohli mať zaoblené hrany – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk