Nové videá v „Shot on iPhone 6“

0
Shot on iPhone 6 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple pokračuje vo svojej reklamnej kampani „Shot on iPhone 6“ a po novom predstavila ďalšie videá, ktoré ukazujú schopnosti šošovky posledného modelu iPhonu. Táto reklamná kampaň je pomerne úspešná, keďže za posledný mesiac dokonca získala aj špeciálne ocenenie a tak niet pochýb o tom, že sa páči ľuďom a vďaka vynikajúcim video záberom ich dokáže presvedčiť na kúpu iPhonu 6.

Nové videá

Poslednou dobou píšeme o tom, ako Apple do svojej poslednej a pomerne veľkej reklamnej kampane pridáva videá, ktoré ukazujú to, čo dokáže iPhone 6 vytiahnuť zo svojho fotoaparátu. Medzi videami nájdeme naozaj všetky druhy, či už ide o makro, spomalený záber alebo timelapse. Všetky vyzerajú úžasne a všetky boli natočené práve na jablkový telefón.

Po novom do reklamnej kampane pribudli ďalšie dve nové krátke „shoty“, ktoré ukazujú spomalené zábery. Na jednom videu môžme vidieť cyklistu a na druhom kormidelníka. Aj keď vieme, že v praxi nevyzerajú spomalené zábery (240fps) až tak úžasne ako na videu, pokiaľ sa podarí daný záber zachytiť v dobrom svetle a uhle vznikne pekne video!


About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk