Nový plagát poodhalil dátum vydania a cenu iPhonu 6

0

V poslednej dobe sa internetom nesú špekulácie najmä o novom pripravovanom iPhone 6. Nezaobišlo sa bez nich ani dnes a prinášame vám správu, kde sa v Číne objavil plagát z dátumom vydania a finálnou cenou iPhonu 6!

Plagát

Na sociálnej sieti Weibo sa dnes objavil plagát, ktorý nám poodhaľuje výslednú cenu a dátum vydania pripravovaného Jablkového zariadenia. Podľa neho má vyjsť Tim Cook na pódium presne 19. septembra, čo potvrdzuje staršie špekulácie. Cena zariadenia za menšiu 4,7″ verziu by mala byť v Číne presne 5 288 juan, čo je v prepočte približne 850€ za väčšiu 5,5″ by mali v Číne zaplatiť  rovných 6 288 juan, čo znamená, že cena by mala byť okolo 1000€.

iPhone-6-china-pricing-release-date

Plagát – svetapple.sk

Aj napriek tomu, že sa hovorilo o vyššej cene, nikto z nás pravdepodobne nečakal, že bude až taká vysoká. Navyše plagát nevyzerá bohvie ako presvedčivo (najmä vizualizácia iPhonu 6, ktorá bola stiahnutá z internetu), takže je veľmi pravdepodobné, že ide o falošný plagát a cena iPhonu, pokiaľ bude väčšia, mala by narásť skôr o 100 € čím by sa približovala k cene 700 € a nie 850 €.

iphone_6_release_date

Tento iPhone sa vyskytuje aj na plagáte – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk