Objavili sa dve videá z výroby iPhonu 8!

0

Dnes sa na internete objavili pomerne zaujímavé videá, ktoré vraj boli natočené ako únik výroby iPhonu priamo z továrni Foxconn v Číne, kde sa tieto zariadenia už dnes produkujú. Videá sú samozrejme veĹmi nekvalitné, no myslíme, že aj napriek tomu ukazujú viac ako dosť a každ by si mal urobiť vlastný obraz o tom, či to čo je na videu je skutočne iPhone 8 alebo len nejaká Čínska kópia!

Videá

Na internete sa objavili až dve videá, ktoré údajne pochádzajú z Čínskej továrne Foxconn, ktorá produkuje iPhone 8. Na prvom videu môžeme vidieť akési ženy, ktoré vyzerajú, že čistia povrch zadného šasi na iPhone 8. To, že by to mohol byť naozaj iPhone 8 nasvedčuje jeho tvar, dizajn a hlavne umiestnenie fotoaparátu. Druhé video zase ukazuje továreň, kde sú telefóny zavesené a pravdepodobne čakajú na nejakú ďalšiu časť výroby či balenie, to samozrejme nevieme. Vyzerá to ale vierohodne a niečo podobné by sa asi ani nafingovať nedalo, veď na čo by to niekto robil avšak.

Druhá strana mince

Ako iste vieš, sem tam z Foxconnu niečo unikne ale rovno video? V továrni musia mať extrémne prísne stráženie na všetko ale toto vyzerá, že sa niekto len tak prechádzal popi výrobnej linke a natáčal si prácu ako by sa ani nič nedialo. Navyše Čínsky výrobcovia už tvrdo pracujú na falošných verziách iPhonu 8 a ver tomu alebo nie, tých sa taktiež vyrába obrovské množstvo a nemontuje si ich nejaký Číňan na kolene. Z tohto nám vychádza, že videu veríme tak 50/50. Nevieme so 100% určiť, či ide o skutočný iPhone 8 alebo len jeho kópiu. Na druhú stranu nám to dáva aspoň ako taký pohľad na to ako to celé vlastne vyzerá.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk