Objavili sa fotografie Touch ID senzoru iPhonu 6!

0

V súčasnosti ponúka senzor odtlačkov prstov Touch ID len jediný produkt z rodiny Apple. Je ním iPhone 5S, no je jasné, že pri ňom neostane a čoskoro sa ho dočkáme aj v očakávanom iPhone 6!

Nové uchytenie

Na fotografiách, ktoré vypustil nowhereelse.fr môžme vidieť údajne tlačidlo so senzorom odtlačkov prstov. Na fotkách môžme vidieť aj to, ktoré je použité v iPhone 5S. Pri porovnaní je jasne vidieť, že Apple použilo nové uchytenie tohto senzoru. Je zrejme, že za to môže nový, celkovo väčší displej, ktorý by mal ponúknuť až 4,7″ a dokonca 5,5″. Senzor je údajne vyrobený z kvalitnejších materiálov ako ten predchádzajúci a tým pádom bude aj odolnejší!

Nový iPhone však zrejme nebude jediným zariadením z rodiny Apple. Novinky sa má dočkať aj tretia generácia iPadu mini či druhá iPadu Air. Je relatívne zrejmé, že v Coupertine budú chcieť aby mali všetky ich zariadenia túto technológiu a tak sa hovorí, že ju možno dostane aj iPod Touch!

iPhone-6-touch1 iPhone-6-Touch-ID1

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk