Ako ochrániť iPhone pomocou kryštalického skla?

0

Pokiaľ nás sleduješ často, určite vieš, že niekedy prinesieme aj paradoxný článok či video. V tomto prípade to bude video a akonáhle prezradíme, že jeho autorom bude známy YouTuber TechRax, asi budeš rovno vedieť, aký bude hlavný predmet tohto videa. Áno správne, ničiť, ničiť a ničiť, tento človek sa v tom doslova vyžíva.

Kryštalické sklo a iPhone

Pokiaľ poznáš kryštalické sklo, asi bude následujúcich pár riadkov trošíčku nudných, ale pre tých, ktorí túto technológiu nepoznajú, to skúsime aspoň trošku ozrejmiť. Je to v podstate prípravok, ktorý sa používa najmä v autokozmetike. Nanáša sa napríklad do interiéru či na lak a dokáže ho ochrániť pred jemnými poškodeniami. Samozrejme, táto úprava je neviditeľná, ale na tomto videu aspoň uvidíš, že je skutočná, respektíve vo väčšom množstve ukáže svoju štruktúru.

Tento iPhone 7 je už v nebi. Žiaľ, hoci kúpeľ v kryštalickom skle pomerne bravúrne prežil, autor sa ho rozhodol na samom konci tak, ako je zvykom, absolútne zničiť. Urobil to pomocou kladiva, zvolil teda dosť primitívny spôsob. Vyjadrovať sa k tomu ale radšej nebudeme.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk