Paródia na iPhone 8, na ktorej sa zasmeješ!

0

Apple je síce spoločnosť, ktorá vyrába tie najlepšie produkty na celom svete ale má aj pomerne vysoké ceny. Ide o sumy, pri ktorých sa zákazníkom konkurenčných značiek len krúti hlava a nechápu, ako môže niekto také nehorázne financie za smartfón zaplatiť. Na YouTube sa objavilo pomerne vtipné video, ktoré je formované ako reklamný únik iPhonu 8. Hoci sme „Apple fan“ stránka a nemali by sme sa z Apple smiať, toto nám skrátka prišlo vtipné a myslíme si, že to pobaví aj teba!

Video

Najlepšie na Apple môže zaútočiť tak, že neparoduje jeho reklamu či predstavovanie produktov. V podstate ide aj v tomto prípade práve o reklamné či propagačné video, ktoré bolo pomerne vtipne sparodované.

Predstavuje sa v ňom iPhone 8, ktorý má veľkú vymoženosť – 4 šošovky fotoaparátu. Je tu pomerne veľa vtipkov a sami sme sa na videu dobre pobavili. Nakoniec príde na cenu, za ktorú si telefón môžeš zakúpiť a aj toto bolo vyriešené vtipným spôsobom. Nejdeme to tu teda už naďalej obkecávať, najlepšie to uvidíš na videu pod týmto textom!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk