Po tejto recenzií si nové iPhony zamilujete!

0

Nové iPhony po predstavení nemuseli sadnúť úplne každému. Tomuto faktu úplne rozumieme aj my v redakcií, keďže sme sami patrili medzi túto skupinku ľudí. Dnes už tomu tak nie je a nový iPhone sa nám naozaj zapáčil. Pokiaľ ste k nemu stále nenašli cestu, po nasledujúcich videách možno zmeníte názor!

The Verge

Je úplne známe, že Jablková spoločnosť zvykne dávať do rúk novinárom produkty ešte približne týždeň pred ich oficiálnym zahájením predaja. Neočakáva pritom žiadnu reklamu alebo kvalitný PR článok, ale len úplnú kritiku a zároveň úprimnosť od skúsených novinárov, ktorý sa ich zariadeniami zaoberajú. Medzi takéto weby patrí určite aj portál The Verge, ktorý sa dostal medzi prvých „vyvolených“ a už nám aj priniesol komplexnú videorecenziu, v ktorej sa dozviete naozaj všetko!

the-verge-live-iphone-6-and-appl-640x360

The Verge nám pripravilo naozaj výbornú recenziu nových iPhonov!

Krásne zábery!

Pokiaľ pripravuje svoju recenziu nejakého zariadenia stránka ako je napríklad The Verge a to ešte dokonca vo forme videa, tak nejako sa očakáva, že bude naozaj kvalitné, a autori v ňom nebudú vystupovať ako v jednom strihu. To presne splnili a okrem rôznych informácií sa môžte kochať aj naozaj veľkým množstvom záberov nového iPhonu, ktoré ukazujú to, ako sa dá využiť v praxi. Nech sa páči!

iPhone 6

iPhone 6 Plus

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk