Porovnanie Galaxy S6 a iPhonu 6!

0
Galaxy S6 vs. iPhone 6 - svetapple.sk

Spoločnosť Samsung predstaví svoju úplne novú vlajkovú loď s označením Galaxy S6 už budúci mesiac a podľa uniknutých renderov či fotografií môžme takmer s istotou povedať, že bude veľmi pripomínať iPhone 6. Rozhodli sme sa teda, že vám prinesieme článok, v ktorom zariadenia priamo porovnáme, alebo skôr ich časti!

Dizajn

Všetci dobre vieme, že Samsung by si nikdy nedovolil okopírovať nič čo už má Apple. Samsung je skrátka vždy originálny a pri svojich smartfónoch či tabletoch nikdy nepoužil dizajn Apple. Posledné úniky však poukazujú na veľmi kurióznu náhodu a to na fakt, že dizajn vlajkovej lode Galaxy S6 sa až nápadne podobá na dizajn iPhone 6. Asi nejaká náhoda!

Každopádne, nechceme tu teraz ohovárať Samsung. Na to aby ste si o dizajne nového, ešte nepredstaveného modelu vytvorili názor ste tu vy. My len dodáme, že by ho malo tvoriť kovové šasi, plastové pásiky či podobné uloženie rôznych komponentov ako je napríklad reproduktor, napájací konektor, 3,5mm Jack ako má aj iPhone 6!

Čo si o Galaxy S6 myslíte vy?

Galaxy S6- svetapple.sk Galaxy S6 -7- - svetapple.sk Galaxy S6 -6- - svetapple.sk Galaxy S6 -5- - svetapple.sk Galaxy S6 -4- - svetapple.sk Galaxy S6 -3- - svetapple.sk

Galaxy S6 vs. iPhone 6 - svetapple.sk

Galaxy S6 vs. iPhone 6 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk