Porovnanie iPhone 6 vs. iPhone 5S

0

Úpravca Jablkových zariadení Feld &  Volk nám ukázal nielen to, ako bude údajne vyzerať operačný systém po zapnutí. Ukázal nám aj nový iPhone v plnej kráse čo ho pravdepodobne donútilo ukázať nám ešte viac, a tak prichádza exkluzívne video, ktoré porovnáva iPhone 6 a iPhone 5S.

Dizajn

Čo sa týka dizajnu, tak tu bolo Apple vždycky absolútnou jednotkou. Nielen že dokázali vytvoriť zariadenie, ktoré je poskladané naozaj z exkluzívnych materiálov, oni to vedeli spraviť tak aby sa to páčilo naozaj každému. Aj napriek tomu, že to zo začiatku tak nevyzeralo, podarilo sa im to už po x-tý krát a určite nám dáte za pravdu, že pokiaľ poviem, že nový iPhone nevyzerá tak zle ako na schémach či maketách nemusím to hovoriť nasilu len preto, že je to Apple. V porovnaní s iPhonom 5S totiž jasne vidieť, že nový iPhone je rovnako exkluzívny ako jeho predchodca. Obsahuje totiž množstvo detailov, ktoré len potvrdzujú to, že ide o originálne zariadenie. Navyše nám na videu ukázali aj zábery hardware zariadenia. Áno, toto pravdepodobne uvidíme už 9.septembra.

iphone_6_1-still004 iphone_6_1-still005

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk