Porovnanie iPhonu 5S a iPhonu 6 s 5,5″ displejom!

0

To, že Apple predstaví iPhone s väčším 4,7″ displejom je už dlhšiu dobu jasné. Nedávno sa však začali objavovať správy spolu s maketami, na ktorých vyobrazujú väčšiu 5,5″ verziu.

Porovnanie

Na následujúcom videu môžeme vidieť väčší 5,5″ iPhone v porovnaní s menším 4,7″, iPhonom 5S a hlavne ostatnými rovnako veľkými Android telefónmi. Na prvý pohľad je jasné, aký je v skutočnosti obrovský. Hlavne v porovnaní so súčasným iPhonom 5S. Oproti 4,7″ verzií ho bude zrejme veľký problém rozoznať, kedže sú takmer identické. Jednou z hlavných výhod tohto telefónu bude samozrejme väčší displej a dlhšia životnosť batérie. Povedzme si na rovinu, že ta vo všetkých iPhonoch nebola nikdy uspokojujúca a radila sa skôr k nižšiemu priemeru.

screen-shot-2014-06-24-at-4-53-25-pm

Na ľavej strane súčasný iPhone 5S a na pravej iPhone s 5,5″ displejom! – svetapple.sk

Jednou z nevýhod môže byť aj to, že sa nebude dať ovládať celá plocha displeja jednou rukou. Práve tým Apple argumentoval pri navýšení displeja o 0,5″ na iPhone 5. Apple tento telefón potrebuje už len preto, aby zaplátal medzeru na trhu s podobnými zariadeniami ako napríklad Note či Z1 Ultra. Pôjde tak o vrchol, ktorý nám jablková spoločnosť ponúkne!

screen-shot-2014-06-24-at-4-54-02-pm

Makety s 4,7″ a 5,5″ displejom v porovnaní s iPhonom 5S – svetapple.sk

sequence-01-still002-2

Makety s 4,7″ a 5,5″ displejom v porovnaní s iPhonom 5S – svetapple.sk

zdroj: www.9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk