Porovnanie makety iPhonu 6 s konkurenčným Samsungom Galaxy S5 a HTC One M8!

0

Nedávno sme o makete iPhonu 6 napísali článok v ktorom sme ho priamo porovnávali s iPodom 5.Generácie. Spoločné črty ako zaoblené hrany, tenkosť a tvar sa nedajú zaprieť. Ako však vyzerá táto maketa v porovnaní s najväčšími konkurentmi vlajkovej lode Apple ?

Hneď na prvý pohľad môžme vidieť na fotkách podobnosť medzi iPhonom a Htc One M8. Napríklad zaoblené hrany, oddelenie niektorých časti plastovými priečkami a samozrejme veľmi podobná farba obidvoch zariadení. Čo je ale ešte zaujímavejšie je to aká ja maketa veľká v porovnaní so Samsungom Galaxy S5. Tieto dva telefóny majú takmer identickú veľkosť a Apple ide zrejme priamočiaro proti nemu.

Na makete však niesu zmeny na obidvoch stranách zariadenia o ktorých som napísal Článok včera.

Okrem týchto fotiek poslúži na porovnanie aj video.

iPhone-6-iOS-8 iPhone-6-versus-Galaxy-S5

 

zdroj:letemsvetemapplem.eu

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk