Porovnanie parametrov iPhonu 6 Galaxy S6 a ďalších!

0
iPhone 6 vs. Samsung Galaxy S6 - svetapple.sk

Vo svete mobilných telefónov, alebo lepšie povedané smartfónov, sme si už tak nejako zvykli na to, že vývoj ide dopredu neuveriteľným tempom a to, čo bolo dobré pred rokom môže byť v dnešnej dobe totálne out. Samsung totiž predstavil nový model Galaxy S6, ktorý svojim výkonom prekonáva všetky smartfóny. Tiež je starý len dva dni, čo pri tomto teste treba brať do úvahy!

Porovnanie

Pre mnohých existuje pri porovnaniach len iPhone a všetko ostatné. Nie je tomu ináč ani u nás, no po tom, ako sme sa dozvedeli akým výkonom bude disponovať model Galaxy S6, prekvapilo aj nás, kam sa spoločnosť Samsung za posledný rok dokázala posunúť. Samsungy boli papierovo výkonnejšie vždy, ale až takto? Každopádne, určite to neznamená, že vo výkonnostných testoch porazí na prvý pohľad výkonovo absolútne priemerný iPhone 6. Práve naopak, telefóny si budú zrejme úplne rovné!

Pokiaľ sa pozrieme na následujúcu tabuľku, ktorú vypracoval buesinessinsider, všimneme si slušný výkonnostný náskok Samsungu nad svojou konkurenciou. V redakcii slávneho magazínu vybrali to najlepšie z najlepšieho a na následujúcom porovnaní nájdete len tie najšpičkovejšie zariadenia. Aj keď si myslíme, že vzhľadom na uhlopriečky displejov mohli použiť aj iPhone 6 Plus, poprípade to spraviť tak ako pri Samsungu kde nebol v jednom okne iba Galaxy S6 ale aj Galaxy S6 Edge. Je test výborný a prehľadný. Čo na to hovoríte, ktorý je najlepší? Za nás jednoznačne iPhone!

Veľké porovnanie vlajkových lodí! - svetapple.sk

Veľké porovnanie vlajkových lodí! – svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk