Posledné voláne číslo môžeš vytočiť aj takto!

0

Každý majiteľ iPhonu vie, že akonáhle chce vytočiť posledné volané číslo, musí otvoriť aplikáciu „telefón“ v nej kolónku posledné a hore stlačiť meno posledného volajúceho. Nič zložité, navyše veľmi rýchle a jednoduché. Celé to ale ide ešte rýchlejšie! Prezradíme ti ako!

Posledné voláne číslo môžeš vytočiť aj takto!

Ak si s niekym telefonoval a sľúbil si mu, že ešte zavoláš alebo, že sa mu čoskoro ozveš, pravdepodobne si tak urobil presne spôsobom, ktorý sme definovali vyššie v popise článku. Ono to ale ide aj ináč a ak máš iPhone, pravdepodobne aj o čosi jednoduchšie.

Celý trik je vlastne skrytý v aplikácií telefón, posledný volajúci kontakt môžeš vytočiť aj tak, že po spustení klávesnice (ktorá sa ti väčšinou automaticky zapne po zapnutí aplikácie ako takej) stači kliknúť na zelené tlačidlo „volať“. Vyššie sa ti potom ukáže číslo posledného volajúceho, ktorého chceš vytočiť.

Je to vlastne veľmi jednoduchý trik, ktorý ti môže pomôcť, ak sa ti nechce naťahovať prst na hornú časť displeja v prípade, že ideš vytáčať danú osobu v sekcií „posledné“ poprípade scrollovať. Využiť sa dá napríklad v aute, pokiaľ cestuješ a potrebuješ všetko rýchlo vybaviť, no nechceš spustiť oči z cesty.

Takýmto spôsobom určite oveľa presnejšie trafíš volajúceho bez toho aby sa ti zapla akákoľvek iná funkcia a všetko to môžeš ovládať v podstate aj periférnym videním, pretože na displeji je len jedno jediné zelené tlačitko, ktoré je potrebné dva krát stlačiť.

volania---SvetApple

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk