Pozeráme sa na iPhone 6?

0

Kvantá konceptov, vytvorených fanúšikmi, sú síce zaujímavé, no poväčšine nereálne. Len niekoľko dizajnérov sa odhodlá a urobí naozaj presvedčivý dizajn tak, ako tomu je aj v tomto prípade. Dámy a Páni predstavujeme vám iPhone 6!

iPhone 6 render

Dvojica dizajnérov Thomas Moyano a Nicolas Aichino zverejnili na sociálnej sieti svoje rendery iPhonu 6, ktoré vytvorili na základe posledných špekulácií. Nájdeme v nich napríklad tlačítko „Power Button“ na boku zariadenia či dvojicu sklíčiek na zadnej hliníkovej strane, podobne ako pri iPhone 5/5S. Dvojica dokonca tento render osadila do podobných snímok, aké používa jablková spoločnosť pri predstavovaní svojich produktov na webovej stránke Apple.com. Pokiaľ sú teda špekulácie pravdivé, pozeráme sa na taký iPhone 6, aký bude predstavený 15.septembra!  My z nášho webu musíme povedať minimálne toľko, že sa tento render dizajnérom mimoriadne podaril!

iPhone-6-iOS (1) iPhone-6-Apple iPhone-6 (1) Apple-iPhone-6-generation (1)

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk