Poznáme ceny iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus na Slovensku!

0
iPhone 6S "Rose Gold" - svetapple.sk

Apple začne už v piatok, 9. októbra predávať nový iPhone 6S aj v našej maličkej krajine, čo popravde považujeme tak trochu za zázrak. Slovensko sa dostalo totiž medzi 40 ďalších krajín, ktoré sú zaradené v 2. predobjednávkovej vlne. Nič by samozrejme na tom nebolo zvláštne, keby sa minulý rok neobjavil iPhone 6 a 6 Plus vo vlne štvrtej. Dnes sa už dostávajú prvé informácie aj ku našim dodávateľom a my tak poznáme presné ceny nového iPhonu na Slovensku!

Ceny iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus na Slovensku

Presná cena sa samozrejme určiť dať nebude, nakoľko si ju koniec koncov predajca nastaví sám. Avšak, my máme to šťastie, že jeden z nich už zverejnil svoje ceny a podobné ceny by sme mali vidieť v podstate všade (mali by byť dokonca ešte o čosi nižšie, minimálne u operátorov).

iPhone 6S 16GB – 739€

iPhone 6S 64GB – 849€

iPhone 6S 128GB – 949€

iPhone 6S Plus 16GB – 849€

iPhone 6S Plus 64GB – 959€

iPhone 6S Plus 128GB – 1069€

iPhone-6s-3D-Force-Touch-display-FB

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk