Pozor na letné kosenie, neprejdi si kosačkou po iPhone lebo sa z neho stane toto!

0

Poznáme to asi úplne všetci. Slnko svieti, tráva rastie a práve trávu treba čas od času pokosiť. Pri klasickom letnom kosení môže byť nočná mora preseknutie elektrického kábla nožom tohto stroja, práve preto si treba dávať pri kosení pozor, aby si po poslednej robote nemusel utekať do Baumaxu kupovať ďalšiu kosačku. Avšak čo sa stane s takým iPhonom, pokiaľ ti vypadne z vrecka a dostane sa do dráhy tohto stroja?

iPhone vs. kosačka

Podobný bizarný test mohol napadnúť mnoho z vás avšak nikto nemohol byť natoľko šialený ako TechRax (kto iný mohol zničiť ďalší iPhone ako on) aby niečo podobné aj vyskúšal. V čisto teoretickej rovine by sa iPhonu nemuselo nič stať, pokiaľ by spadol dobre. Jeho tenké telo by sa noža kosačky nemuselo ani len dotknúť avšak ako všetci dobre vieme, čisto teoretická rovina v tomto prípade neexistuje a pokiaľ by komukoľvek spadol iPhone počas kosenia na zem a dostal sa do dráhy stroja, určite by skončil v koši. Pozri sa na to, ako dopadol TechRaxov iPhone potom čo ho pokosil veľkými nožmi kosačky. Po tomto videu si dva krát rozmyslíš, či si iPhone radšej nenecháš v dome!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk