Pozri si prvé Hands-on videá iPhonu X!

0

Ako iste vieš, tesne po prezentácii je čas vyskúšať si všetky novinky, ktoré Apple na Keynote predstavilo. Tento rok ich teda nebolo málo a asi najväčší hit je práve iPhone X s displejom na celej prednej strane. Apple samozrejme svoju prezentačnú miestnosť vyzbrojilo týmito zariadeniami a tak nám už dnes novinári z celého sveta, ktorý sa mohli zúčastniť Keynote v Steve Jobs Theatre prinášajú videá ako to vlastne vyzerá!

iPhone 8 naživo

Na následujúcom videu budeš môcť vidieť ako vyzerá iPhone 8 naživo. Nevšímaj si len dizajn ale aj napríklad možnosti ovládania a podobne. iPhone X prináša obrovské množstvo zmien a noviniek a o všetkých by tu asi ani nemalo veľmi zmysel písať. Videá sú síce po anglicky ale s práce na telefóne určite pochopíš, čo práve redaktor predstavuje. Nemusíš si teda lámať hlavu s neznalosťou jazyka. Čo si myslíš o novom iPhone X, páči sa ti, alebo by si radšej išiel do lacnejšej varianty, iPhone 8/8 Plus?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk