Pozri sa ako dopadla svadba fotená na iPhone 6S Plus!

0
Svadba-iphone6sPlus---SvetApple

Každý jeden profesionálny fotograf za svoj život vystrieda rôzne zariadenia, pomocou ktorých zhotovuje svoje zábery. Raz je to klasická zrkadlovka, niekedy digitálny fotoaparát, no a potom to môže byť aj napríklad smartfón. Konkrétne ten od spoločnosti Apple a označením 6S Plus patrí medzi špičku mobilných fotoaparátov a to nám potvrdil aj Izraelský fotograf Sephi Bergerson, ktorý na svoj iPhone 6S Plus nafotil celú svadbu!

Svadba na iPhone 6S Plus!

Pokiaľ budeš mať svadbu alebo máš tento ceremoniál už dávno za sebou asi vieš, že by si nechcel, keby si si zavolal fotografa, ktorý by na miesto klasickej zrkadlovky použil na fotenie svoj iPhone. Pravdepodobne by si si povedal „Ty vole, to si môžem nafotiť aj so svojim“, ale daj tomu šancu. Tento človek je totiž uznávaný Izraelský fotograf a hoci svadbu nafotil na iPhone 6S Plus, neznamená to, že by boli fotografie menej kvalitné, akoby ich fotil dajme tomu na profesionálnu zrkadlovku. Práve naopak, fotky vyzerajú fantasticky a k všetkému pridali aj efekty, ktoré do nich Sephi počas fotenia a editovania pridal.

wedding-on-iphone_650x366_81454046569

Aby toho ale nebolo málo a aby samotné fotky neboli také „súché“, rozhodol sa natočiť aj krátke video, v ktorom demonštruje to, akým je podľa jeho názoru iPhone prínosom do digitálnej fotografie. Po zhliadnutí fotiek si pravdepodobne aj ty povieš, že ten telefón nefotí vôbec zle a nemusela by ho byť žiadna hanba vytiahnuť v prípade, že si fotograf a ideš fotiť svadbu.

wedding-on-iphone_650x362_41454046537

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk