Pozri si nový koncept iPhone 7 a iOS 10

0

Tak ako milujeme produkty od Apple, milujeme aj sledovanie konceptov, ktoré vytvárajú rôzni ľudia po celom svete a realizujú si tak svoje vízie aspoň vo forme 3D programu. Najnovší koncept iPhone 7 vytvoril Hasan Kaymak Innovations. Neostal však len pri iPhone, pridal tu napríklad aj vylepšený iOS 9!

iPhone 7 a iOS 10

Hasan Kaymak Innovations vytvorili veľmi zaujímavý koncept iPhonu 7, ktorý by sme mali vidieť už na budúci rok. V tomto pomerne zaujímavom koncepte však nie je zaujímavý iba dizajn, ale aj jeho zostava. Ponúka napríklad kvalitný 64 bitový procesor či 3GB pamäte RAM. Pokiaľ rád fotíš, na zadnej strane ťa poteší 24 Mpx fotoaparát a pokiaľ sa ti zdá Touch ID v súčasnej podobe ako nepohodlné, nič si z toho nerob. Telefón obsahuje Touch ID 3. generácie integrované priamo v logu Apple!

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk