Pozri si paródiu na „Shot on iPhone 6“ kampaň

0
Shot on iPhone 6 - svetapple.sk

Spoločnosť Apple začala začiatkom roka tvoriť úplne novú reklamnú kampaň „Shot on iPhone 6,“ ktorá má za úlohu čo najlepšie spropagovať fotoaparát v jablkovom iPhone 6. Teda lepšie povedané, celá kampaň nepropaguje fotoaparát ale skôr kameru, pretože ukazuje všetky možné videá, ktoré je možné natočiť práve na iPhone 6. Kampaň je vo svete veľmi obľúbená a dokonca dostala aj ocenenie na festivale Cannes. Treba sa však aj pobaviť a tak vznikla vydarená paródia, ktorá zosmiešňuje celú kampaň.

Paródia

Aj keď paródie týkajúce sa používateľov jablkových produktov zo začiatku skalných fanúšikov tejto spoločnosti celkom rozčuľovali, dnes už ich všetci berieme z úsmevom a radi sa na nejakej tej virálnej zábave zasmejeme. Poslednou takouto zábavou je nové video, ktoré zobrazuje reklamnú kampaň Shot on iPhone 6 trocha ináč. Neukazuje totiž to, ako dobre dokážu nové iPhony fotiť ale to, ako to všetko môže vyzerať v skutočnom svete. Ono totiž videá v spomínanej reklamnej kampani vyzerajú absolútne bezchybne. Video je spravené naozaj vynikajúco a na jeho konci sa zrejme pobaví každý jeden z vás. Práve preto ťa nebudeme zdržiavať čítaním tohto textu a želáme ti príjemné sledovanie!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk