Pozri si vynikajúci koncept iPhone 7

0
iPhone 7 - svetapple.sk

Už veľa krát sme tu mali možnosť vidieť koncepty iPhonu 7, avšak ani jeden z nich nebol (minimálne podľa môjho názoru) tak vydarený ako tento. Autor totižto využil dizajn iPhonu 4, iPhonu 5 a iPhonu 6 a vytvoril naozaj nádherné zariadenie doplnené o dock na bezdrôtové nabíjanie. Aj keď je už dnes jasné, že ničoho podobného sa asi v najbližšej dobe nedočkáme, toto zariadenie vyzerá na renderoch minimálne vynikajúco!

iPhone 7

Spoločnosť Apple tento rok predstaví iPhone 6S, no už počas budúceho roka by sme sa mali dočkať iPhonu s úplne novou evolúciou dizajnu. iPhone 7 opäť raz prinesie niečo nové. Zatiaľ si samozrejme nemôže nikto ani len tipnúť, ako by mohlo toto zariadenie vyzerať, no niektorí dizajnéri, ktorí majú skútočný talent už vytvárajú rendery tohto zariadenia, ktoré ukazujú to, ako by v ich predstavách mohol telefón vyzerať. Ten najnovší skombinoval hneď niekoľko predošlých iPhonov a vznikol z toho prekvapivo vydarený mix, ktorý by sa určite ani jeden člen našej redakcie nehanbil nosiť vo vrecku. Čo povieš na tento render ty?

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk