Pozrite si ako vyzerali koncepty iPhonu!

0

V dnešnej dobe, kedy je iPhone jeden z najpopulárnejších smartfónov na svete, sa objavujú stovky či dokonca tisícky konceptov, ktoré navrhli jeho fanúšikovia. Ako však vyzerali koncepty iPhonu ešte pred jeho predstavením (2007), ktoré neboli nikdy schválené?

Odhalené vďaka súdnym sporom!

Tieto návrhy nemali byť nikdy zverejnené, avšak pri spore Apple-Samsung, kedy bol nútený vypovedať ako svedok dlhoročný dizajnér Kalifornskej spoločnosti Christopher Stringer bolo odhalených až 32 konceptov iPhonov! 

Zaujímavé tvary

Pokiaľ sa lepšie pozrieme na koncepty, môžme vidieť, že dizajnéri zo začiatku uvažovali o hranatom iPhone. Údajne boli vytvorené stovky návrhov, ktoré však v Coupertine neprešli až do doby, keď bol vytvorený jeden, ktorého dizajn nesie prvý iPhone 2G, predstavený začiatkom roka 2007.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk