Pozrite si iPhone 6/6 Plus Hands-on!

0

Tak ako sme vám pred malou chvíľou ukázali Hands-on video prvých inteligentných hodiniek Apple Watch, tak pre vás máme samozrejme video aj nového iPhonu 6/6 Plus, v ktorom sa dozviete všetko podstatné o zariadeniach a hlavne zistíte, aké sú reálne veľké naživo!

Veľkosť

Už všetci vieme, že v Coupertine zväčšili uhlopriečku displeja a to hneď dv krát! Na fotografiách to vyzerá skvele, aký je však dojem v realite? Na následujúcom videu budete mať možnosť vidieť priame porovnanie obidvoch nových iPhonov, vďaka ktorému získate aspoň akú, takú predstavu o tom, o koľko je v skutočnosti iPhone 6 Plus väčší od jeho bračeka iPhonu 6. Druhú vec, ktorú časom zistíte je to, že Apple premiestnilo uspávacie tlačidlo Power Button na parvú stranu podobne, ako to má juhokórejská spoločnosť!

Apple-2014-iPhone-6-Plus-9-1280x853 Apple-2014-iPhone-6-Plus-4-1280x1920Apple-2014-iPhone-6-Plus-7-1280x853

Realita, dizajn

Tak isto ako pri veľkosti, aj pri dizajne platí, že zariadenie vyzerá ináč na fotkách a ináč v realite. Pozrite si prosím pozorne nové iPhony a povedzte nám úprimne váš názor na ne. Nám sa osobne zo začiatku príliš nepáčili, no momentálne sa už nevieme dočkať, kedy sa dostanú do predaja. Okrem toho je to predsa len niečo iné a hlavne to vyzerá o niečo ináč ako na únikoch kde boli kontroverzné plastové prúžky namaľované pomocou štetca!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk