Pozrite si unboxing video oboch nových iPhonov!

0

Nové iPhony sa začali predávať ešte pred dvoma dňami, a tak sa už internetom začínajú šíriť fotografie a obrovské množstvo videí, na ktorých je zariadenie demonštrované rôznymi novinármi. Jedným hitom súčasnosti sú aj unboxing videá, ktoré nám prezrádzajú, čo a ako je uložené v krabičke so zariadením!

Nová krabička

Hneď na prvý pohľad si môžme všimnúť, že Apple sa po 7 rokoch rozhodlo urobiť zmenu a balenie, alebo lepšie povedané krabičku, nevyzdobilo fotografiou iPhonu na prednej strane. Na novom dizajne krabičky nájdeme len „vypuklý“ obrys nového zariadenia, no na ňom nenájdeme ani jednu čiarku. (Že by sa vo Foxconne minula farba do tlačiarne? 🙂 ) Aj napriek tomu, že na prvý pohľad môže pôsobiť mierne „sucho“, krabička vyzerá naozaj dobre a je vidno, že na nej niekto zapracoval!

Hands-on

Na nasledujúcom videu neuvidíte len to, ako niekto vybaľuje svoje nové iPhony z krabičky ale aj to, ako fungujú v praxi. Dokonca uvidíte niekoľko záberov, ktoré sú natočené práve pomocou nového iPhonu, a krásne na nich vidno ako zafungovalo automatické zaostrovanie vo videu, či optická/digitálna stabilizácia obrazu. Celé video je na mierne dlhšie sledovanie (16:27 min.) Preto vás už nebudeme zdržiavať!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk