Prečo tak milujeme iPhone?

0
iPhone 6 - svetapple.sk

Nedávno som sa zamyslel nad jednou, podľa môjho názoru pomerne zaujímavou tématikou, ktorá sa  týka iPhonu. Svojim spôsobom ide o najpopulárnejší telefón na svete a ľudia ho jednoducho milujú. Prečo to tak ale je?

Dizajn

Začneme dizajnom, ktorý je prvým dôvodom pre kúpu iPhonu. Na svete sú tisíce smartfónov no len veľmi málo z nich je naozaj nádherných minimálne tak, ako iPhone. V súčasnosti 8. generácia tohto modelu kombinuje krásny hliník a zaoblené sklo, ktoré je v kombinácií so zaobleným telom naozaj elegantné. Dizajn je jednoducho špičkový na všetkých modeloch a to je jeden z hlavných dôvodov, prečo ho používatelia tak veľmi milujú!

iPhone 6 Plus - svetapple.sk

iPhone 6 Plus – svetapple.sk

iOS

Druhým dôvodom by mohol byť operačný systém, v tomto prípade práve iOS (aj keď iOS 8 nebolo zrovna vydarené). Ide v svojej podstate o najlepší a najstabilnejší operačný systém na svete a zďaleka sa naň nedoťahuje jeho hlavný konkurent Android, ktorý sa nachádza v podstate na všetkých ostatných zariadeniach. Je jednoducho rýchly a spoľahlivý a to je presne to, čo jeho používatelia potrebujú a to, čo na ňom milujú.

iPhone 6 - svetapple.sk

iPhone 6 – svetapple.sk

Brand a „Wow Efekt“

Pravdepodobne ste sa na podnadpise  mierne pousmiali, no realita je taká, že Apple už je jednoducho skvele vybudovaná značka. Ľudia milujú Apple ako aj jeho produkty a nosiť ich vo svojom vrecku, taške či puzdre na MacBook je jednoducho skvelé. iPhone však dokáže zapôsobiť hneď na prvý pohľad a to sa naozaj cení.

Tento smartfón sa stál súčasťou našich životov a my sme si naň tak zvykli, že si bez jeho prítomnosti dokážeme len sotva predstaviť deň!

iPhone 6 -svetapple.sk

iPhone 6 -svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk