Predstavý Apple väčší iPad?

0
Apple iPad Pro, iPad Air a iPad Mini! - svetapple.sk

Podľa staršej správy serveru Digitimes by mal Apple v tomto roku predstaviť väčší 12.9″ palcový iPad Pro. Apple už dlhšiu dobu pripravuje tento tablet no urýchlene ho musí predstaviť z dôvodu úspechu modelov firmy Samsung – Galaxy TabPRO a Galaxy NotePRO.

Udajne by mal tento iPad plne nahradiť naše notebooky a teda by už nemusel byť len ďalšou alternatívou k nim, ako sú doterajšie modely. Osobne teda chápem prečo by mal Apple predstaviť toto „monštrum“ a viem si ho predstaviť, ako plnohodnotný pracovný nástroj niekde v kancelárií. No zároveň sa tu vyskytuje aj jedna otázka. Aká bude cena? Kedže rozdiel medzi Ipadom Air a jeho menším bratom iPadom mini s retina displejom je zhruba 100€ môžme predpokladať že cenová relácia sa bude začínať na 550€ až 650 €.

12_9_ipad_ipads_dark-800x450

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk