Problém s baterkami je naozaj vážny. Ďalšie problémy!

0

Určite si zaznamenal nejaké problémy, ktoré má údajne Apple s nafukujúcimi sa baterkami na iPhone 8 Plus. Niekoľko problémov bolo zaznamenaných po celom svete a nevyzeralo to na nič vážne. Problém ale je, že to už tak trochu vážne je. Prípady sa začína objavovať aj na menších iPhonoch 8 a sú ich vraj desiatky!

Už aj iPhone 8

Ukazuje sa, že problém ktorý sa vyskytol len na niekoľkých iPhonoch 8 Plus už začína trápiť aj iPhone 8. Ďalšie správy hovoria o tom, že prípady nie sú len tie, o ktorých vieme ale je ich omnoho viac (čo je logické, keďže všetky určite neboli medializované). Objavujú sa už aj na menších modeloch iPhonou 8 a používatelia pochádzajú z celého sveta. Príznaky problému sú vždy rovnaké, telefón sa nafúkne po tom, ako sa dá po prvý krát do nabíjačky, prípadne si ho už nafúknutý nájde používateľ priamo v krabici.

Apple vraj problém vyšetruje

Apple vraj na nič nečaká a celý problém vyšetruje. Nezameriava svoju pozornosť len na iPhone 8 a iPhone 8 Plus ale aj na staršie modely s týmto problémom aby objavilo skutočný dôvod, prečo sa tak deje. Pravdepodobnosť, že by si si našiel takýto iPhone v balení, prípadne by sa ti po prvo nabíjaní stalo niečo podobné, pravdepodobne je veľmi nízka a na mieste, kde si telefón zakúpil ti ho musia reklamovať. Každopádne nikomu neželáme, aby sa mu niečo podobné stalo a ak by sa už aj stalo, určite nás o tom informujte.

Battery - svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk