Problémy s batériou iPhonu 6 má vyriešiť nový dodávateľ

0

Už dávnejšie sme vás informovali o tom, že Apple má problémy s výrobou iPhonu 6. Dôvodom mali byť práve batérie, ktoré musia mať na úkor dizajnu extrémnu tenkosť. Apple vraj už tento problém vyriešil novým dodávateľom!

Tenké telo

Hlavným „trhákom“ nového iPhonu má byť práve jeho hrúbka odhaduje sa len medzi 6,5-6,7 milimetra čím by sa zaradil niekde medzi súčasný iPod Touch a iPad mini. Práve tá však spôsobila problémy pri výrobnom procese, kedy jednoducho nedokázali vyrobiť dostatočne tenkú  batériu pre toto zariadenie. Apple však už údajne riešenie našiel a nový iPhone by mal prísť včas. Hovoríme preto v jednotnom čísle, lebo väčšia 5,5″ verzia má prísť na trh údajne o niečo neskôr. Hovorí sa o konci tohto roka či dokonca začiatku toho budúceho!

iPhone-6-koncept-1

iPhone 6 má údajne ponúknuť extrémne tenké telo! – svetapple.sk

Nový dodávateľ

Hlavný problém, ktorý v poslednej dobe údajne trápil jablkovú spoločnosť boli batérie. V Coupertine však údajne našli riešenie v podobe nového dodávateľa, ktorým by podľa všetko mala byť spoločnosť Simplo a Desiai. Súčaný Dynapack by mal tak ostať iba okrajovým dodávateľom.

bateria-iphone-6

Údajne batérie iPhonu 6 – svetapple.sk

 

zdroj:macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk