Prvé video s iPhonom 6/6 Plus v akcii!

0

Áno, možno sme už mali tú možnosť vidieť oba nové iPhony v rukách novinárov, no zatiaľ sme nemali možnosť ich vidieť v rukách bežných ľudí, ktorí sa tohtoročného eventu nezúčastnili. Nejakým zázrakom sa však dostal do redakcie serveru UNDERkg, ktorý nám priniesol naozaj detailnú videorecenziu!  

Porovnávací test

Chalani zo serveru nám test trošíčku okorenili a neukázali nám len nové iPhony v praxi ale aj porovnanie veľkosti oproti tým starším generáciam, Samsungu Galaxy S5 a Samsungu Galaxy Alpha. Vďaka tomuto videu zistíte, že nový iPhone 6 (4,7″), môže byť plným konkurentom juhokórejským High-end smartfónom. Okrem týchto informácií uvidíte aj porovnávací test na váhe, pričom zistíte, že aj napriek svojej veľkosti je iPhone 6 naozaj ľahký!

iPhone 6 Plus

Tomuto smartfónu už autori nevenovali takú pozornosť, keďže všetky dôležité veci vyzdvihli v prvom videu. Stále sa však dozviete napríklad to, že vďaka novému zaoblenému tvaru sa v ruke drží perfektne a v praxi uvidíte aj One-Handed mode či landscape obrazovky.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk