Prvý unboxing iPhonu 6S a iPhonu 6S Plus je už vonku!

0

Spoločnosť Apple predstavila iPhone 6S a iPhone 6S Plus len 9. septembra a oficiálne predaje začnú už počas tohoto piatku, a teda 25. septembra. Ako to však už zvykne byť, Apple na tieto oficiálne predaje dokonalo pripraví každého záujemcu, a tak rôznym médiám či YouTuberom odošle novinku skôr, ako všetkým ostatným. Vďaka tomu si už dnes môžeš pozrieť vôbec prvý Unboxing nového iPhonu v oboch veľkostiach!

Unboxing

Spoločnosť Apple už rozposlal prvé kusy nového iPhonu médiám, a tak nás začnú zaplavovať prvými recenziami či unboxing videami už dnes. Jedným z nich je aj YouTuber Marques Brownlee, ktorý už aj uploadol prvé video s týmto zariadením a tak sa naň môžeš pozrieť spolu s nami. Na prvý pohľad sa iPhone vôbec nezmenil a okrem fotky na prednej strane ani jeho krabička. Iný je však už v rýchlosti, kvalite fotografií či nových technológiách, ako je napríklad 3D Touch. Model „S“ prináša jednoducho mnoho revolučných zmien, ktoré použivatelia určite privítajú s otvorenou náručou.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk