Roztavené voskovky vs. iPhone 6S!

0
iPhone-voskovky-TechRex---titulná-fotografia---SvetApple

Najnovší počin od TechRaxa nám ukazuje ďalší kreatívny spôsob ako zničiť iPhone 6S. Nie, že by nás nikdy nenapadlo roztaviť voskovky v hrnci. Už vôbec by nás nenapadlo, že do nich môže len tak zo srandy niekto hodiť iPhone. Keďže to ale TechRax robí v záujme vedy, netreba sa zase toľko čudovať!

Roztavené voskovky vs. iPhone 6S!

Pokiaľ si jeden zo slovenských oligarchov, máš bohatého ocina alebo si len svojim šikovným biznisom prišiel k peniazom, ktoré nemôžeš za svoj život minúť a už sa trošku nudíš, následujúce video ti možno ukáže zaujímavý spôsob ako sa s pastelkami za pár euro a s najdrahším smartfónom na trhu môžeš pobaviť.

Návod na použitie je pomerne jednoduchý a pochopí ho aj male 7 ročné dieťa. Na panvicu v prvom rade polož voskovky, ktoré nezabudni vybrať z papierového obalu, aby ti potom neplával spolu s iPhonmi na panvičke. Nasleduje ďalší krok, zapni sporák alebo elektrický panel a pomaly ohrievaj. Akonáhle budú voskovky v tekutej forme, prejdi na tretí krok.

V tom už len chytíš nejaký iPhone do vlastných rúk a jemne ho ponoríš do voskoviek. Tadá! Práve si zničil najdrahší smartfón na svete pomocou úplne idiotského spôsobu. Len tak mimochodom, neoplatí sa TechRaxovi za podobné činy alebo skôr kúsky nadávať. Z jeho videí  zarobí podstatne viac, ako vyhodí za materiál, ktorý v nich použije.

Neber to teda tak, že TechRax plýtva iPhonmi, je to len zaujímavý spôsob ako si zarobiť. A ver či nie, určite zarába podstatne viac ako väčšina Slovákov.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk