Rýchly Unboxing iPhonu 6S Plus!

0

iPhone 6S Plus sa do našich rúk dostal len počas včerajšieho dňa a nezabudli sme priniesť ani krátky unboxing, ktorý sme však natáčali v aute, hneď potom, ako sa k nám telefón dostal. To ale vôbec nevadí, pretože si môžeš aj ty vychutnať dokonalé balenie spoločnosti Apple ktorá si tentokrát dala na všetkom poriadne záležať!

iPhone 6S Plus Unboxing

Unboxing nového iPhonu nepriniesol prakticky žiadne zmeny oproti minulému roku. Jediné čo sa zmenilo je krabička, ktorá s printom na vrchnej strane vyzerá podstatne lepšie ako minuloročná, kde sme mali len biely obrys iPhonu. Vyzeralo to, akoby Applu došla náplň do tlačiarne ale našťastie ju za ten rok stihlo vymeniť a všetko vyzerá fantasticky. Veď posúď sám!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk