Samsung opäť útočí na iPhone!

0

Juhokórejská spoločnosť začala v poslednej dobe relatívne dosť útočiť na Apple. Včera sa totiž objavilo ďalšie video, v ktorom si v Samsungu robia srandu z pripravovaného väčšieho iPhonu!

„Telefón, na ktorý čakáte tu je už roky!“

V reklame sedia dvaja chlapi v kaviarni a jeden hovorí „iPhone bude mať asi väčší displej,“ na čo mu ten druhý odpovedá vetou „To sa ešte nestalo?“. Potom si začnú telefóny porovnávať (S5 a 5S) a komentátor sa opýta či vieme, že vec, na ktorú tu všetci tak dlho čakáme tu už je dva roky. Narážajú totiž na pripravovaný iPhone 6, ktorý má ponúknuť 4,7″ či dokonca 5,5″ displej! Na konci videa môžme samozrejme vidieť hlášku Steava Jobsa „The next big thing is here“, čo môžme považovať za dosť nevhodné.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk